Przegląd Młodych Talentów

Dnia 28 maja 2018 r. odbył się w naszej szkole Przegląd Młodych Talentów. Była to okazja dla uczniów do zaprezentowania swoich umiejętności w śpiewie, recytacji, tańcu oraz grze na instrumentach.
Na początku młodzi wykonawcy zaprezentowali talenty recytatorskie, a później nadszedł czas na popisy wokalne. Najliczniejszą grupę młodych talentów stanowili wokaliści, którzy głównie śpiewali solo, ale również w duetach i w zespole. Z dużym zainteresowaniem widzowie oglądali występy taneczne. Uczestnicy przeglądu zaprezentowali bardzo zróżnicowane i ciekawe układy choreograficzne. W tym roku przegląd obfitował również w występy instrumentalistów. Młodzi artyści popisywali się grą na flecie, skrzypcach, klarnecie, trąbce, wiolonczeli, gitarze i ksylofonie.
Trzeba przyznać, że jury, które oceniało młodych artystów nie miało łatwego zadania. Widownia gromkimi oklaskami nagradzała wszystkich występujących, którzy zapewnili nam wiele emocji i świetnej zabawy. Wszystkim wykonawcom gratulujemy i życzymy wytrwałości w rozwijaniu swoich pasji.

 
Failed to get data. Error:
Invalid album ID.