Dzień Babci i Dziadka

Dziś w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Swą obecnością zaszczycili nas nie tylko nasi ukochani Dziadkowie i Babcie ale również zaproszeni goście, byli pracownicy naszej szkoły, oraz byłe Panie Dyrektor.

Uczniowie przygotowali dla Seniorów pełne miłości i uznania życzenia i piosenki. Dzieci z Zespołu Regionalnego Janczowioki przedstawiły Jasełka, a najmłodsza grupa zaśpiewała pastorałki. Seniorom wręczono symboliczne upominki przygotowane przez samorząd szkolny.

W tym roku uroczystość była tym bardziej wyjątkowa, że świętowaliśmy 50-lecie naszej szkoły. Z tej okazji młodzież przygotowała prezentację na temat historii szkoły, zasłużonym dla szkoły wręczono pamiątkowe grawertony a wszystkich gości poczęstowano tortem jubileuszowym.

Szkoła również otrzymała upominek. Pan Wójt Leszek Skowron przekazał na ręce Pani Dyrektor Sylwii Zwolenik czek na 25 tyś złotych. Pani Dyrektor obiecała że upominek na pewno zostanie wykorzystany.