III Rodzinny Bieg po Zdrowie

16 czerwca po raz III rodziny z Janczowej i okolic pobiegły po zdrowie. Choć trasa była długa a kondycje różne to wszyscy szczęśliwie ukończyli bieg i mogli się cieszyć programem artystycznym przygotowanym przez nauczycieli Szkoły Podstawowej w Janczowej oraz Zespół Małe Janczowioki i Janczowioki. Zobaczyliśmy profesjonalny pokaz grupy KARATE prowadzonej przez pana Łukasza Michalika, a także występy zwycięzców gminnych konkursów muzycznych i recytatorskich.

Najmłodsi uczniowie naszej Szkoły przedstawili piękny program artystyczny na Dzień Mamy, Taty i Dziecka. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Janczowej oraz Mamy z Rady Rodziców ugościły wszystkich przepysznymi przekąskami i napojami. Jak co roku strażacy OSP Janczowa dbali o nasze bezpieczeństwo.

Podczas tegorocznego Biegu po raz pierwszy otworzyliśmy krótkie trasy na czas dla młodszych Biegaczy. Oto nasi finaliści:

Grupa 4-8 lat: Oliwia Hadała, Wiktoria Mikulec, Ksawery Krok, Kamil Ciwiński, Barłomiej Groń, Kalina Chronowska, Nataniel Murzydło.

I miejsce – Adam Michalik

II miejsce – Kamil Mikulec

III miejsce – Sebastian Maciaszek

Grupa 9-12 lat:

I miejsce – Tomasz Martynek

II miejsce – Karolina Żuchowicz

III miejsce – Daria Kuźma

IV miejsce – Patryk Murzydło

Grupa 13 – bez ograniczeń: Miłosz Żuchowicz, Renata Burek

I miejsce – Łukasz Nędza

II miejsce – Łukasz Michalik

III miejsce – Kacper Mucha

Wszystkim zaangażowanym i uczestnikom serdecznie dziękujemy, a Biegaczom gratulujemy!