Nauka on-line

Dzień dobry,

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie. Znaleźliśmy się w nietypowej i trudnej sytuacji. Od 16 do 25 marca 2020 r. nasza Szkoła jest zamknięta. Nie są to ferie, nauka trwa.

Szanowni Rodzice, bardzo proszę o umożliwienie swoim dzieciom skorzystania z Internetu w celu pobrania zamieszczonych na stronie Szkoły zadań i zagadnień do opracowania lub rozwiązania. W szkole znajduje się 10 komputerów stacjonarnych (z poprzedniej sali komputerowej). Jeśli byłaby taka potrzeba to mogę wypożyczyć ten sprzęt dla Państwa dzieci. Są to zestawy, które można podłączyć do Internetu w tym momencie „po kablu”. Zamówiłam karty, które umożliwią również połączenie się tych komputerów z Internetem za pomocą WiFi.

Bardzo proszę o kontakt ze mną w tej sprawie i innych sprawach pod tel. 18 44109955 lub e-mail: sp_janczowa@korzenna.pl

Szanowni Uczniowie, bardzo Was proszę o rozwiązywanie w zeszycie przedmiotowym przesyłanych przez Nauczycieli zadań. Nauczyciele podadzą w plikach z zadaniami kontakty e-mailowe za pomocą, których będziecie mogli się kontaktować z Nimi indywidualnie. Proszę Was również o to by swoim Koleżankom lub Kolegom, którzy nie mają nawyku zaglądania na stronę naszej Szkoły dać znać, że są do pobrania zadania.

Zadania dla poszczególnych klas znajdziecie tutaj.

Ze mną proszę się kontaktować pisząc na adres: zwolenik.sylwia@gmail.com. Zachęcam do wysyłania rozwiązań zadań, np. robiąc tel. zdjęcie rozwiązania w zeszycie i przesłanie na mój adres. Mile widziane również pytania i zdjęcia zadań z którymi macie kłopot.

Na tydzień od 16 do 20 marca dla każdej klasy z matematyki przygotowałam zestaw zadań powtórzeniowych. Dodatkowo dla klasy 8 arkusz egzaminacyjny z poprzedniego roku. Bardzo proszę o rozwiązanie zadań i przesłanie na mój adres.

Pozdrawiam serdecznie 🙂

Sylwia Zwolenik