Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Uczniowie naszej szkoły długo przed Wigilią szkolną wprawiali wszystkich w magiczny świąteczny nastrój.
Klasy I i II kusiły wszystkich pięknymi zapachami korzennymi podczas pieczenia pysznych pierniczków, a ozdoby i stroiki bożonarodzeniowe, które uczniowie przynosili na szkolny konkurs zachwycały pomysłem i starannością wykonania.
Nareszcie, w piątek 21 grudnia przyszedł czas śpiewania kolęd, przedstawienia Jasełek i składania sobie świątecznych życzeń oraz degustowania tradycyjnych świątecznych potraw przygotowanych przez utalentowane mamy.
Po Wigilijnym poczęstunku rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszy stroik. Wszyscy uczniowie, który brali udział dostali nagrody pocieszenia, było dużo wyróżnień oraz oczywiście I, II i III miejsce. Gratulujemy!
W ten dzień uczniowie nie zapomnieli o osobach starszych i potrzebujących i po szkolnym świętowaniu wraz z opiekunem samorządu Panią Sylwią Murzydło wyruszyli z życzeniami do starszych osób mieszkających w naszej wsi.

Życzymy Wszystkim zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia a w Nowym Roku siły i zapału do pracy i nauki, dużo uśmiechu i wszelkiej pomyślności.

Do zobaczenia w Nowym 2019 Roku!!!